Kdo může o Ferratum půjčku zažádat?

Nebankovní půjčka Ferratum neklade na žadatele vysoké požadavky. Mezi minimální podmínky, při jejichž splnění můžete půjčku získat, patří občanství České republiky. O půjčku může zažádat každá osoba ve věku 21 až 85 let, která je svéprávná (způsobilá k právním úkonům).

Dále musíte vlastnit bankovní účet a mít pravidelný příjem, který však nemusíte prokazovat. Je však důležitý pro řádné a včasné splácení půjček. V neposlední řadě klade společnost Ferratum czech s. r. o. důraz na to, aby žadatel neměl u společnosti jinou aktivní, tedy nesplacenou půjčku.

Díky minimálním požadavkům je půjčka vhodná pro široký okruh osob, například studenty, maminky na mateřské, důchodce, ale také zaměstnané či nezaměstnané i podnikatele.

Jak o půjčku Ferratum zažádat?

O půjčku Ferratum můžete zažádat z pohodlí svého domova, a to pomocí online formuláře umístěného na stránkách společnosti, nebo pomocí SMS.

Ve formuláři vyberete částku, kterou potřebujete půjčit, dobu splatnosti a vyplníte registraci. Po vyplnění a odeslání žádosti počkáte na schválení. Peníze vám následně dorazí na váš bankovní účet (důvod, proč vlastnictví bankovního účtu je jednou z podmínek kladených na žadatele o půjčku) či v podobě složenky.

ZAŽÁDÁNÍ O PŮJČKU FERRATUM