Specifické vlastnosti půjčky Ferratum

Společnost Ferratum poskytuje rychlé krátkodobé půjčky, jejichž výše se liší v závislosti na tom, zdali jste novým či stávajícím klientem. Jste-li novým žadatelem, máte nárok na půjčku ve výši 500 až 3 000 Kč. Svoji první půjčku však získáte zdarma, nebude vám navýšena o úroky. Jste-li stávajícím klientem, můžete si zažádat o půjčku ve výši 500 až 10 000 Kč. S výší půjčky si můžete zvolit i dobu splatnosti. Jak již bylo řečeno, Ferratum czech s. r. o. je poskytovatelem krátkodobých půjček. Doba splatnosti se tedy pohybuje v rozmezí 7 až 45 dní.

O půjčku můžete zažádat z pohodlí svého domova, a to pomocí online formuláře nebo SMS. Následné vyplacení jednorázové částky probíhá převodem na bankovní účet klienta či v podobě složenky.

Poplatky spjaté s půjčkou

S půjčkou Ferratum nejsou spjaté žádné poplatky za poskytnutí ani vedení půjčky. Ani předčasné splacení půjčky není postiženo žádnými poplatky či sankcemi za předčasné splacení. To se však týká řádného a včasného splácení.

V okamžiku, kdy řádně a včasně nesplácíte, budou vám poplatky vyměřeny. Na druhou stranu nejde o žádné skryté poplatky, neboť všechny informace jsou přehledně uvedeny na jednom místě (na stránkách společnosti).

Na co se půjčka hodí?

Půjčku Ferratum můžete využít na vámi vybrané účely. To znamená, že získanou částkou můžete splatit složenky, dluhy, nečekané výdaje či uspokojit jiné pohledávky. Neúčelovost půjčky je vedle rychlosti jednou z výhod půjčky Ferratum

SJEDNAT PŮJČKU FERRATUM